Pavel Bulka Elektroservis

MOTOTRBO DM1400

12 959 Kč

Motorola MOTOTRBO™ DM1400 VHF model MDM01JNC9JC2AN je jednoduchá profesionální 16 kanálová vozidlová radiostanice s aktivním pouze analogovým provozem v pásmu VHF (136-174MHz) a vysílacím výkonem do 25W. V analogovém provozu DM1400 podporuje signalizaci MDC1200 a Quik-Call II. Kanálové pozice a provozní stavy jsou zobrazovány na podsvíceném segmentovém displeji. Dvě funkční tlačítka dovolují přiřazení až 4 funkcí. Radiostanice Motorola DM 1400 podporuje i možnost použití utajovače hovoru, kdy hovor není možné monitorovat běžným přijímačem. Digitální provoz je v případě potřeby možné u radiostanice softwarově aktivovat zakoupením aktivačního klíče.

Vlastnosti

 1. Tříbarevný indikátor LED na zobrazuje provozní stavy radiostanice (vysílačky) jako je vysílání, příjem, Scanování, atd.
 2. Velký kontrastní dvouznakový numerický displej.
 3. Zadní konektor shodný s radiostanicemi GMa CM řady pro připojení externího příslušenství.
 4. 4W hlasitý čelně umístěný reproduktor v ovládacím panelu. Velký ovladač nastavení hlasitosti a podsvícená ovládací tlačítka.
 5. Dvě funkční programovatelná tlačítka (P1-P2) usnadňující přístup k přednastaveným funkcím. Jejich pomocí jsou jednoduše dostupné funkce, jako ovládání funkce Scan, přepínání úrovně vysílacího výkonu, ovládání fukce VOX, Monitor atd.
 6. V nastevní lze aktivovat hlasové oznámení aktuálního kanálu.
 7. Motorola DM1400 je v provedení s krytím IP54.
 8. Radiostanici Motorola DM1400 je možné použít jako pevnou dispečerskou s tím, že v takovém případě je vhodné použít stolní provedení mikrofonu včetně podstavce pod základnvou stanici

Další parametry

Standardní výbava mobilní radiostanice (vysílačky) Motorola DM 1400 typ MDM01JNC9JC2AN

Složení soustavy

 • Radiostanice Motorola DM 1400 25W, s displejem
 • Napájecí kabel 12V, 3m
 • Montážní držák radiostanice
 • Kompaktní ruční mikrofon včetně závěsu mikrofonu
 • Návod k obsluze

Máte dotaz nebo zájem o naše produkty?

Napište nám